2012. október 20., szombat
-Biztos nem maradsz még kicsit?-Nem,nem lehet-nyugtatom meg HimChant.Épp a házajtóban állunk.Mostmár tényleg megyek.-Jó,akkor ha négyóra fele megyek át az jó?-kérdezi.-Hm?Ja!Tanulni....ömm,rendben a négyóra jó.-mosolygok és hátrálok a kerítés felé.-Akkor majd megyek.Szia.-integet és becsukja az ajtót.Míg be nem csukódik az ajtó teljesen addig aranyosan mosolygok.Amint becsukódik,a mosolyom lehervad és fejen vágom magam.*Üüüügyes Nao!Megint megcsináltad!Tiszta hülyének néznek tuti!*Egyszerre vagyok mérges (magamra) és szomorú (hogy megint leégettem magam).*De fel a fejjel!Végülis lehetett volna rosszabb is!Például...haténylegesen elkezdtem volna fulladozni egy félre nyelt falattól...vagyha nem fújtam volna meg a forró levest és visszaköptem volna...vagyha...na jó...elég az undorító példákból.*Haza érve felfutok a lépcsőn és a szobámba érve,előkapom a telefonom.Hosszas kicsöngés után uri felkapja a telefont.-Na végre,Nao!Mizujs?-Yuriiii.Úgy hiányzott a hangod.-olvadozok-juj...hol is kezdjem.Van még egy fiú...-Hujujujuj.-HimChannak hívják és...ÁÁÁ...rohadt jól nézki,mint egy modell.És ma ma áthívott a házukba és mutatott régi képeket magáról és YongGukról ésés...-Hohohóó..YongGuk?-Igen...YongGuk ...szőke...izmos fiú.-Ja!A szőkeség!Na igen és?-És csomószor megérintett és megsimogatott.-Jézusom!Rád hajtott?-röhög.Öm...hát...nem tudom...szerintem csak barátok vagyunk...vagy majd még meglátom.-De nem úgy volt,hogy a szőkeség a herceged ?-Én nem mondtam ilyet...ja amúgy most fekete a haja...és ez az eredeti hajszíne.És HimChan mutatott olyan képet,amin ő is szőke.
-Hűha!Ott Szöulban futkosnak a szőkehercegek?!Mert akkor megyek utánad!-ezen csak röhögünk.-Miért?Mi van Torával?-Hanyagol...szerintem szakítani fogok vele.-Ohhh...-Mindegy...-Képzeld ma délután átjön HimChan,tanítani fog koreaiul.-Ejha...hát akkor,sok sikert vagy nem tudom.Taku jól viselkedik?-Ahh...ne is mond...hozza a hülye gyerek filinget.-Nem lehet egyszerű.-Nem hát...na de most megyek előkészülni a tanulásra.-Jójó.Aztán vigyázz a tanár bácsival-nevet.-na sziaaaaa!-Pai pai!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
17.fejezet:Yuri
Nagyon jó :) Légyszi folytasd :D
VálaszTörlésIgyekszem :DD
VálaszTörlés